بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

بنام خداوند یکتا خالق زیبایی هنر موسیقی…

WhatsApp Image 2018-06-23 at 17.34.12

بنام خداوند یکتا خالق زیبایی هنر موسیقی…

 

نامی محمدیان در تاریخ ۱۳۶۰/۱۱/۲۷در تهران متولد شد.

 

در همان دوران کودکی و با توجه ویژه ای که مادربزرگ مرحوم ایشان به وی داشت مورد لطف و عنایت خاصی در خانواده قرار گرفت.

 

نامی در زمان کودکی یعنی حدود هشت سالگی، در جمع اقوام و خویشاوندان سرودهایی که آن زمان از تلویزیون پخش می شد را برای آنها اجرا می کرد. تا اینکه خانواده به داشتن  صدای خوب در او پی برد و همین موضوع سبب شد که ایشان روز به روز بیشتر مورد توجه خانواده قرار بگیرد .

در اوایل دهه هفتاد با استاد «عبدالحسن نوروزپور» که از نوازندگان ساز فلوت بود، آشنا شد و از محضر ایشان آموزش ابتدایی موسیقی را فرا گرفت. اما این آشنایی مدت زیادی ادامه نیافت و با فوت ایشان، نامی مدتی در کار موسیقی تنها ماند.

پس از گذشت یک دوران کوتاه وی با استاد جدیدی به نام «سید جمشید مرعشی پور» که از نوازندگان سازترومپت بود آشنا شد و این آشنایی حدود سه سال به طول انجامید. نامی در این مدت تجربیات گرانبهایی را از این استاد گرامی به دست آورد و حتی توانست چندین کنسرت در شهرستان های مختلف جنوب کشور برگزار کند.

 

در اواخر دهه هفتاد نامی ضمن آشنایی با سبک استاد بزرگ «بابک بیات»، مسیر اصلی و حقیقی خود در موسیقی را شناخت و با بهره گرفتن از آن مسیر، شروع به فراگیری حرفه ای موسیقی در زمینه های صدا سازی و سلفژ کرد.

 

در اوسط دهه هشتاد و با فوت استاد بزرگ «بابک بیات» ، خلا بسیار بزرگ در کشور احساس شد که هنوز هم این خلا ادامه دارد و نامی نیز از این خلا مستثنا نبود و گریبانش را گرفت. به همین دلیل وی تصمیم جدی مبنی بر ترک دنیای موسیقی برای همیشه گرفت.

نامی دارای مدرک تحصیلی دکترای ارتباط اجتماعی (PHD)از خارج از کشور است . در اواخر دهه هشتاد با توصیه به تولید اولین آلبوم خود یعنی «پاییزی» که تداعی کننده کار موسیقیایی به صورت مثلثی از دهه پنجاه بوده را آغاز کرد و تولید آن را در اواخر سال۱۳۹۰ به پایان رساند.

 

در اواخر سال ۱۳۹۰ در همکاری با حرفه ای هایی که تقریبا به سبک استاد بزرگ بابک بیات فعالیت داشتند، کار تولید آلبوم پاییزی را آغار و پس از پایان تولید روانه بازارموسیقی ایران کرد.

 

نامی بعد از انتشار آلبوم «پاییزی» که علاوه بر خوانندگی، تهیه کنندگی این آلبوم را شخصا عهده دار بود، لقب گران ترین خواننده و آلبوم تاریخ موسیقی پاپ ایران را به  خود اختصاص داد که در این آلبوم بالغ بر ۴۵۰ میلیون تومان هزینه شد.

 

تمامی ترانه های آلبوم پاییزی را اهورا ایمان و تمامی ملودی ها و تنظیم ها را استاد بامداد بیات فرزند استاد بزرگ بابک بیات انجام داده اند.

 

نامی بعد از اتشار آلبوم پاییزی حدود ۵ سال از دنیای موسیقی فاصله گرفت و به شغل خود که تجارت و بازرگانی در عرضه بین المللی است در خارج از ایران پرداخت.

 

در سال ۱۳۹۶ یکی از دوستان نامی با نام «پرفسور سینها» که اهل کشور عزیز هندوستان است با اصرار فراوان این خواننده را متقاعد کرد که  آلبوم دیگری را به بازار عرضه کند البته کاملا متفاوت.

 

در سال ۱۳۹۶ پیش تولید این آلبوم آغاز شد و در اوایل همین سال به پایان  رسید.

 

این البوم گویای فرهنگ و تاریخ دو ملت بزرگ ایران و کشور هندوستان است.

 

آهنگ های آن نیز به تعداد مساوی به زبانهای فارسی و هندی اجرا شده است.

 

برآورد هزینه اولیه برای تولید این آلبوم مبلغ دو میلیارد تومان است که نامی با صرف این هزینه برای تولید و انتشار و پخش آن، قطعا نام گرانترین آلبوم تاریخ موسیقی ایران را به خود اختصاص خواهد داد.

در انتهای سال ۱۳۹۰ نامی با حرفه ای هایی که تقریبا به سبک استاد بزرگ بابک بیات بودند کار تولید البوم پاییزی را آغار و پس از پایان تولید روانه بازار نمود.

نامی بعد از انتشار البوم پاییزی کهتهیه کنندگی و خوانندگی این البوم را به عهده دار بود لفب گران ترین البوم تاریخ موسیقی پاپ ایران را به خود اختصاص داد که در این آلبوم ۴۵۰ میلیون تومان هزینه شد.

تمامی ترانه های آلبوم پاییزی را اهورا ایمان و تمامی ملودی ها و تنظیم ها را استاد بامداد بیات فرزند استاد بزرگ بابک بیات انجام دادند.

نامی بعد از اتشار آلبوم پاییزی حدود ۵ سال از دنیای موسیقی فاصله گرفت و به شغل خود که تجارت و بازرگانی در عرضه بین المللی است در خارج از ایران پرداخت.

در سال ۱۳۹۶ یکی از دوستان نامی با نام پرفسور سینها که اهل کشور عزیز هندوستان است با اصرار فراوان نامی را متقاعد نمودند که ایشان آلبوم دیگر را به بازار عرضه نمایند البته کاملا متفاوت .

در سال ۱۳۹۶ پیش تولید این البوم آغاز گردید و در اوایل همین امسال به پایان  رسید.

این البوم گویای فرهنگ و تاریخ دو ملت بزرگ ایران و کشور عزیز هندوستان میباشد.

اهنگ های البوم به تعداد مساوی به زبانهای به زیانهای فارسی و هندی اجرا خواهند گردید.

برآورد هزینه اولیه برای تولید این البوم مبلغ دو میلیارد تومان میباشد که نامی با صرف این هزینه برای تولید و انتشار و پخش البوم جدید قطعا نام گرانترین آلبوم تاریخ موسیقی ایران را به خود اختصاص خواهد داد.

در پایان یار همیشگی خودم خداوند منان و دعای عزیزانم سپاسگزارم.

  • avatar